Cennik wymiany wyświetlacza w telefonach iPhone

0
651
Uszkodzony wyświetlacz w telefonie iPhone 8 / fot.EverythingApplePro

Wymiana wyświetlacza w telefonach to jedna z najpopularniejszych usług jakie wykonują serwisy telefonów komórkowych. Sprawę z tego zdał sobie Apple, który kiedyś nie praktykował odpłatnych napraw urządzenia, była możliwa tylko i wyłącznie odpłatna wymiana telefonu. Dziś cenniki odpłatnych wymian wyświetlaczy w telefonach iPhone mogą przyprawić nas o ból głowy.

 

Sam proces naprawy (wymiany ekranu) jest prosty. Najtrudniejsza (do zrozumienia) jest cena modułu wyświetlacza, który bądź co bądź nie tak łatwo zdobyć w oryginale. Korzystając tylko i wyłącznie z Autoryzowanych Serwisów Apple mamy 100% pewność, że odpłatna wymiana wyświetlacza w telefonach iPhone będzie wykonana profesjonalnie przy użyciu oryginalnych części. Ceny takich napraw w różnych punktach serwisowych mogą się bardzo różnic, wszystko przez dodatkowe marże podmiotów wykonawczych. My przedstawiamy ceny odpłatnych wymian ekranów w telefonach iPhone z Autoryzowanym Serwisie Apple, firmie iMad.

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro – 1469 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max – 1739 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 11 – 1009 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone Xs Max – 1739 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone Xs – 1469 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone XR – 1009 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone X – 1469 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus – 829 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 8 – 759 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus – 829 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 7 – 749 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 6s Plus – 829 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 6s – 749 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus – 729 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 6 – 629 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone SE – 629 zł
Wymiana wyświetlacza iPhone 5/5c/5s – 629 zł

Przy większości modeli powyższe ceny to połowa urządzenia. Oprócz dodatkowych plusów musimy zwrócić uwagę na fakt gwarancji, która w serwisie iMad wynosi 12 miesięcy. Zachowujemy również pierwotną gwarancję urządzenia, jeżeli oczywiście nasz iPhone dalej jest nią objęty.

Jak ustrzec się przed odpłatną wymianą wyświetlacza w telefonach iPhone?

Odpowiedź jest prosta. Najlepiej nie upuscić swojego smartfona na ziemię, jednak wiadomo czasem może się to zdarzyć nawet najlepszym. Właśnie dlatego nieodłącznym zestawem przy zakupie smartfona powinny być szkła hartowane. Być może wiele osób nie wierzy w działanie tych prostych szkiełek, a jednak jest inaczej.

Diamond Glass Edge Full Glue iPhone 11 / fot.MyScreenPROTECTOR
Diamond Glass Edge Full Glue iPhone 11 / fot.MyScreenPROTECTOR

Smartfon w chwili upadku całą siłę uderzenia przyjmuje właśnie na szkło hartowane lub wyświetlacz, jeśli telefon nie jest zabezpieczony. W przypadku uszkodzenia materiału możemy być spokojni, bo właśnie zamiast uszkodzenia wyświetlacza w telefonie iPhone XS, uszkadzamy szybkę za około 120 zł względem ceny 1469 zł. Właśnie dlatego po zakupie swojego urządzenia musimy podjąć indywidualną decyzję czy warto zabezpieczać swojego smartfona, czy jednak pokrowce oraz szkła hartowane szpecą nasze drogi urządzenie?

Źródło: iMad