Smartfony są jak samochody. Ludzie użytkują je, sprzedają po czym wywalają je na złom. Są jednak inne możliwości, na których możemy również zarobić żegnając tym samym stary, a nawet uszkodzony telefon. Zastanawiacie się jakie?

 

Stare i uszkodzone smartfony coraz częściej trafiają do szuflad lub po prostu na złom elektroniczny. Wielu użytkowników wybiera inne formy pozbycia się swoich starych kompanów elektronicznych sprzedając urządzenia na allegro z myślą, że mogą coś zarobić na zużytym telefonie z uszkodzonym ekranem. Jest to pewna forma rozwiązania problemu, jednak proponujemy Wam inną. Na rynku znajduje się wiele firm skupujących uszkodzone ekrany lub inne podzespoły.

Skup wyświetlaczy / fot.telesklep.pl

Często taka sprzedaż jest bardziej opłacalna niż oddanie telefonu za darmo na złom elektroniczny. Na rynku serwisów pogwarancyjnych znajdziemy różne oferty, dlatego warto poszukać najlepszej. Pamiętajmy, że w przypadku sprzedaży uszkodzonego ekranu musi być ona sprawny może posiadać pęknięcie szkiełka jednak musi działać.