Obsługa serwisowa telefonów Sony w Polsce właśnie otrzymała nową świeżość. Producent wraz z firmą CTDI oficjalnie rozpoczyna współpracę w zakresie napraw telefonów. Według komunikatu prasowego od grudnia 2018 roku telefony Sony będą naprawiane w serwisie CTDI, czyli dawnym Regenersis.

 

Być może nie wielu klientów pamięta, ale dawny Regenersis naprawiał już kiedyś urządzenia mobilne japońskiego producenta. Brytyjska firma serwisowa znana na rynku z obsługi wielu producentów może poszczycić się dużą renomą, przykładem tego mogą być autoryzacje dla telefonów HTC, Samsung, Nokia, Apple (polska dystrybucja operatorów) oraz wielu innych. Nie da się ukryć, że Sony ponownie wybierając zaufanie Brytyjczyków trafia do bardzo zaszczytnego grona producentów korzystających z usług CTDI.

Naprawa płyty głównej / fot.regenersis.pl

Tak poważna zmiana z pewnością zdziwi wielu klientów, którzy być może mieli już doświadczenia z marką CTDI. Warto przypomnieć, że na początku „startu Sony” w telefonach, po przejęciu Ericssona producent korzystał ze wsparcia zarówno CTDI (wtedy Regenersis), jak i aktualnego serwisu, firmy W-support, która z początkiem grudnia traci autoryzacje jednocześnie przekazując wszystkie naprawy do serwisu w Jankach pod Warszawą.

Źródło: Informacja prasowa