Pęknięta szybka z pewnością jest dolegliwością wielu telefonów. Jednak upadek nie zawsze musi świadczyć o wymianie całego wyświetlacza. Jeśli na smartfonie nie pojawiły się żadne paski lub oznaki wylanego wyświetlacza to pozwoli nam to oszczędzić pieniądze przy naprawie. Większość osób próbuje samodzielnie wymienić szybkę, jednak czy jest to dobre rozwiązanie?

Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max może odbyć się tylko w serwisach, które nie są powiązane z firmą Apple. Dlaczego? Zazwyczaj gigant nie prowadzi wymiany samego szkła, ponieważ uważa, że szybka jest nierozerwalną częścią całego ekranu. W tym momencie wchodzą zwykłe serwisy, dla których taka wymiana codziennością.

Czy można wykonać taką naprawę samodzielnie?

Coraz to nowsze modele, które wychodzą na rynek, ciężko jest samodzielnie naprawić bez
specjalistycznego sprzętu, czy też wiedzy. Rozłożenie wyświetlacza na czynniki pierwsze może być już problematyczne, ponieważ wszystko jest zamknięte w szczelną całość. Samo wyciągnięcie digitizera, czyli szybki może już uszkodzić nasz telefon. Warto oddać urządzenie w ręce profesjonalnych fachowców, którzy swoją wiedzą wykonają takie zadanie bez trudu.

Przede wszystkim mają dostęp do maszyn, które w specjalnych hermetycznych komorach pozwalają wkleić całą szybkę. Odbywa się to w szybkim tempie i telefon powinien być do odebrania następnego dnia. Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max na własnych rachunek w dużej mierze kończy się uszkodzeniem innych podzespołów. Próbowaliście się podjąć wymiany samodzielnie? Napisz w komentarzu!