Szybkie wymiany wyświetlacza w telefonach iPhone nie są nowością dla wielu osób. Sam Internet szybko zweryfikował takie działanie, gdzie na kanałach YouTube pojawiały się tutoriale sprawdzające czas wymiany wyświetlacza w niektórych telefonach iPhone.

Oczywiście, że tak. Takie działanie to jednak bardziej trening, niż naprawy sprzętu dla klientów końcowych, którzy oczekują dokładności. Realizując takie usługi dokładność jest bardzo ważna. Z drugiej strony czas naprawy jest również ważna. Dlaczego? Klientom zależy na szybkiej obsłudze, aby móc np. po około 30 minutach odebrać swoje urządzenie. Jest to możliwe, jednak większość serwisów wykonuje takie usługi po wcześniejszym kontakcie. Musimy również wspomnieć, że nie wszystkie naprawy telefonów da się tak szybko wykonać. Wymiana wyświetlacza lub wymiana głośnika można zalicza się do takich usług. To samo dotyczy również wymiany baterii. Wiele serwisów naprawa Apple Warszawa zajmuje się takimi usługami. Są one niezwykle popularne na całym rynku serwisów pogwarancyjnych.

Gdzie się spieszy, tam się diabeł cieszy

Niestety pośpiech ma swoje minusy. Czasami technik serwisu telefonów wpadając w rutynę może popełnić różne błędy. Jest to możliwe w szczególności, kiedy np. wykonywana jest już 16 z rzędu wymiana wyświetlacza w tym samym modelu. Wydawać się może, że to nie powinno sprawić problemu. W rzeczywistości jest jednak inaczej o czym przekonało się już wielu serwisantów.

Pogwarancyjne punkty napraw oferując ekspresowe usługi napraw zdają sobie z tego sprawę. Nie wszyscy chętnie wykonują te naprawy na czas, ale z drugiej strony może udzielić się tutaj powiedzenie „Nasz klient, nasz Pan”. I tak i nie. Jeśli przedsiębiorcy nie oferują takich usług, to konkurencja na pewno wyprzedzi wielu przedsiębiorców. Rynek szybko weryfikuje pewne możliwości wypychając tym samym konkurencje. Naprawa telefonu na czas? Dla jednych może to być usługa wykonywalna, ale z pewnością bardzo nielubiana. Dla innych takie działanie to chęć podebrania nowych klientów.