Uszkodzenie szybki w iPhone jest najczęstszą awarią, pokazują to statystyki serwisów, które specjalizują się w naprawach smartfonów. Wystarczy jeden większy wstrząs, aby na naszym telefonie zrobiło się kilka pęknięć. Może to utrudnić korzystanie z telefonu i w długim okresie uszkodzić wyświetlacz. Firma Apple znana jest ze swoich wysokich cen, dlatego wiele osób zadaje pytanie „, czy wymiana szybki iPhone 13 Pro będzie opłacalna?”.

Wybieraj tylko sprawdzone punkty zajmujące się naprawą telefonów marki Apple

Najnowsza, a zarazem najmocniejsza odsłona to model iPhone 13 Pro. Koszt zakupu takiego smartfona nie jest mały, więc warto zadbać też o jego odpowiedni serwis. Duża liczba nieautoryzowanych serwisów oferuje niskie ceny, jednak nie dają one gwarancji, że wszystkie funkcje będą działy poprawnie. Wymiana szybki iPhone 13 Pro jest dużo trudniejsza niż wymiana całego wyświetlacza, ponieważ szkło jest solidnie sparowane. Wykonywanie takich usług przez niedoświadczonych serwisantów może narazić nas na duże koszta, poprzez uszkodzenie płyty głównej, czy też innych podzespołów.

Czy wymiana szybki jest opłacalna?

Wcześniejsza naprawa może uchronić nas przed uszkodzeniem wyświetlacza, który potraf
kosztować sporo oraz chroni to nasz cały telefon, ponieważ, gdy szklana struktura została naruszona smartfon jest podatny na wiele innych czynników. Warto spojrzeć długofalowo i zadbać o telefon, jak i portfel. Wymienialiście już szybkę w swoim iPhonie? Czy działają u was wszystkie funkcje? Czasami nawet udane naprawy powodują różne problemy. Nie jest to wina samego użytkownika, a dostępnych części i procedura producenta.