Newsy

Gwarancyjnym serwisem telefonów Vivo zajmie się CCS

Gwarancyjnym serwisem telefonów Vivo zajmie się CCS

Nowy producent smartfonów na lokalnym rynku równa się nie tylko nowa sprzedaż. To również szereg dodatkowego wsparcia ze strony producenta. Jednym z nich jest oczywiście zapewnienie serwisu gwarancyjnego. W przypadku premierowych smartfonów marki Vivo serwisem telefonów zajmie się firma CCS.

 

Wieści w świecie elektroniki mobilnej dość szybko się rozchodzą. Producenci nie szczędzą informacji dla klientów końcowych, którzy być może będą już nowymi klientami. Kilka dni temu marka Vivo oficjalnie zagościła w Polsce wprowadzając pierwsze modele smartfonów. Wraz z ofertą sprzedażową, którą znajdziecie już niedługo w popularnych sklepach elektroniki nasz portal postanowił się przyjrzeć obsłudze serwisowej. Jest to dość istotne dla wielu klientów.

Serwis telefonów Vivo

Chiński producent w tej kwestii postanowił skorzystać z doświadczenia rynkowego. Za serwis telefonów Vivo będzie odpowiadać firma CCS, która znana jest z napraw przeróżnych marek oraz długoletniej współpracy, chociażby z operatorami telekomunikacyjnymi. Tak doświadczona firma oferuje oczywiście pełen wachlarz usług wraz z serwisem D2D.

fot.ccsonline.pl

Jest to dość istotne w szczególności w okresie pandemii koronawirusa. Przy obsłudze urządzeń Vivo musimy pamiętać, że urządzenia należy wysłać zgodnie z wytycznymi karty gwarancyjnej tzw. ważnym dowodem zakupu oraz wypełnioną kartą gwarancyjną. Musimy pamiętać, że telefony Vivo z polskiej dystrybucji będą dopiero powoli wchodzić do sprzedaży, więc nie spodziewajmy się od razu wizyty w serwisie telefonów Vivo, firmie CCS. Na chwilę obecną jest to jedyny i wyłączny partner serwisowy w Polsce dla chińskiej marki.

Źródło: Vivo Polska

 

Udostępnij

O autorze