Nowy producent smartfonów na lokalnym rynku równa się nie tylko nowa sprzedaż. To również szereg dodatkowego wsparcia ze strony producenta. Jednym z nich jest oczywiście zapewnienie serwisu gwarancyjnego. W przypadku premierowych smartfonów marki Vivo serwisem telefonów zajmie się firma CCS.

 

Wieści w świecie elektroniki mobilnej dość szybko się rozchodzą. Producenci nie szczędzą informacji dla klientów końcowych, którzy być może będą już nowymi klientami. Kilka dni temu marka Vivo oficjalnie zagościła w Polsce wprowadzając pierwsze modele smartfonów. Wraz z ofertą sprzedażową, którą znajdziecie już niedługo w popularnych sklepach elektroniki nasz portal postanowił się przyjrzeć obsłudze serwisowej. Jest to dość istotne dla wielu klientów.

Serwis telefonów Vivo

Chiński producent w tej kwestii postanowił skorzystać z doświadczenia rynkowego. Za serwis telefonów Vivo będzie odpowiadać firma CCS, która znana jest z napraw przeróżnych marek oraz długoletniej współpracy, chociażby z operatorami telekomunikacyjnymi. Tak doświadczona firma oferuje oczywiście pełen wachlarz usług wraz z serwisem D2D.

fot.ccsonline.pl

Jest to dość istotne w szczególności w okresie pandemii koronawirusa. Przy obsłudze urządzeń Vivo musimy pamiętać, że urządzenia należy wysłać zgodnie z wytycznymi karty gwarancyjnej tzw. ważnym dowodem zakupu oraz wypełnioną kartą gwarancyjną. Musimy pamiętać, że telefony Vivo z polskiej dystrybucji będą dopiero powoli wchodzić do sprzedaży, więc nie spodziewajmy się od razu wizyty w serwisie telefonów Vivo, firmie CCS. Na chwilę obecną jest to jedyny i wyłączny partner serwisowy w Polsce dla chińskiej marki.

Źródło: Vivo Polska