Elektronika użytkowa wszelakiej maści z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Dostrzegają to „stare marki” wracając na rynek w poszukiwaniu nowych klientów. Każde powroty to również zapewnienie wsparcia serwisowego, czego świadoma jest firma Alcatel nawiązując szeroką współpracę z serwisem CCS.

 

CCS to strategiczny partner serwisowy wielu producentów na rynku. Jednym z nich jest być może zapomniana firma Alcatel, która po różnych przejściach rynkowych zyskała także nowy właścicieli, firmę Nokia oraz TCL Corporation. Cyfrowe Centrum Serwisowe to nie tylko serwis firmy Alcatel, ale również główny dystrybutor urządzeń mobilnych do resellerów. Centrum serwisowe obsługuje większość producentów drogą „door to door”. Umożliwia to klientom szybką i sprawną obsługę różnych urządzeń np. Samsung.

fot.ccsonline.pl

Klientów oczekujących wyjaśnień w zakresie serwisu producent kieruje bezpośrednio do CCS-u, gdyż jest to jedyny autoryzowany punkt serwisowy w Polsce. Sam kontakt w Polsce z firmą Alcatel jest bardzo trudny, istnieje jedynie infolinia pod numerem 48 22 583 00 81 lub bezpośrednio przez stronę za pośrednictwem formularza kontaktowego. Pamiętajmy również, że CCS jako dystrybutor ma bardzo dużo do powiedzenia, kto wie, czy w Polsce nie więcej niż sam producent.

Źródło: CCS