Ogromny konkurent Samsunga w sprzedaży smartfonów pokazał już co potrafi. Wyścig sprzedażowy cały czas trwa, jednak to Huawei zaczyna dominować w Polsce ze sprzedażą telefonów. Tak duża sprzedaż niesie za potrzebę zapewnienia solidnego wsparcia serwisowego, z czego zdał sobie sprawę Huawei oferując rozbudowaną sieć Autoryzowanych serwisów w całej Polsce. 

 

Serwisów Autoryzowanych firmy Huawei w Polsce znajdziemy naprawdę dużo. Producent oferuje nam nie tylko małe punkty lokalne (franczyzobiorcy serwisów centralnych), ale również serwisy firmy Huawei, czego przykładem może być pierwszy w Polsce punkt serwisowy firmy Huawei przy ul. Andersa 33 w Warszawie. Gdyby tego było mało, mamy do dyspozycji również 3 serwisy centralne, firmy CTDI w Raszynie oraz CCS i SBE serwisów mieszczących się na ulicy Puławskiej.

Powyższe serwisy z pewnością znane są wielu klientom. Wszystkie firmy obsługują różne inne marki, te znane i mniej znane. W każdym przypadku możemy wysłać telefon droga „door to door” lub bezpośrednio dostarczyć urządzenie do punktu obsługi klienta powyższych serwisów centralnych. Jak wspomnieliśmy wyżej, każdy z serwisów posiada jeszcze swoje mniejsze punkty serwisowe w różnych serwisów centralnych w całej Polsce. Taka sytuacja oferuje nam bardzo dobrze rozbudowaną sieć serwisową umożliwiającą klientowi korzystanie z niezależnych punktów mieszczących się w całej Polsce. Producent w obrębie Warszawy oferuje nam również Service Truck, czyli samochód podjeżdżający bezpośrednio do klienta. Na stronie producenta możecie znaleźć serwis gwarancyjny znajdujący się najbliżej Was.

Service Truck Huawei / fot.fanclub.huaweipolska.pl

Zanim jednak oddamy urządzenie bezpośrednio do serwisu producenta  powinniśmy sprawdzić okres naszej gwarancji. Możemy to zrobić po zweryfikowaniu daty sprzedaży lub bezpośrednio na stronie internetowej firmy Huawei, o czym pisaliśmy na łamach naprawatelefonu.eu.