Awarie smartfonów zdarzają się coraz częściej. Nie mając na to wpływu, możemy tylko i wyłącznie udać się do serwisu telefonów komórkowych, który pomoże nam przywrócić nasze urządzenie do pełnej sprawności. Niektóre nowe marki będą obsługiwane w znanych nam już serwisach gwarancyjnych. 

 

W dobie XXI wieku wielu odpowiedzi szukamy w Internecie. Szukając u „wujka Google” frazy serwis telefonów TCL w Polsce z pewnością wyskoczy nam firma CCS, która prowadzi gwarancyjny serwis tych urządzeń. W każdym przypadku obsługi gwarancyjnej firma CCS sprawdzi nasze urządzenie i dokona naprawy lub wystawi nam kosztorys jeśli telefon będzie posiadał uszkodzenia mechaniczne (wina użytkownika). Jest to standardowe działanie, które spotkamy w niemalże każdym serwisie gwarancyjnym na rynku. Jak przystało na serwis z autoryzacją, tanio nie będzie. Producent posiada tylko i wyłącznie oryginalne części, które swoje kosztują. Musimy się jednak liczyć z takim działaniem, jeśli będziemy chcieli skorzystać z naprawy odpłatnej.

Pogwarancyjny serwis telefonów TCL Warszawa

Wraz z popularnością marki obsługą odpłatną z pewnością zajmą się również inne punkty, które znajdziemy w całej Polsce. Wielu klientów w zależności od rodzaju smartfona oraz opłacalności będzie szukało alternatywy tańszej naprawy np. poprze wymianę szybki. Tego typu usługi z reguły nie są dostępne w serwisie producenta. Jest to spora karta przetargowa na istnienie i sens serwisów prowadzących odpłatne usługi dla klientów. Musimy jednak zwrócić uwagę, że zanim rynek zapełni się serwisami telefonów TCL minie trochę czasu. Nie zawsze mamy wszystko pod ręką, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość lub dobrze przeszukać „zagłębia” Internetu.

Serwis telefonów TCL
fot.ccsonline.pl

Wszystko to podyktowane jest między innymi dostępnością części zamiennych, które mogą rosnąć wraz z popytem. Zdarza się, że dostęp do podzespołów niektórych marek jest mocno utrudniony, co również zmniejsza zainteresowanie naprawami telefonów. Problemów z częściami nie będzie miała oczywiście firma CCS, która jako serwis gwarancyjny może być droga. Kupując markę telefonów z mniejszym zainteresowaniem rynkowym musimy się liczyć z takimi problemami. Pozostaje nam mieć nadzieję, że ilość punktów napraw dla urządzeń TCL szybko się zwiększy i po wpisaniu w przeglądarkę frazy serwis telefonów Warszawa zobaczymy również inne firmy zajmujące się obsługą serwisową marki TCL.