Zmiana oprogramowania w każdym telefonie daje nowe możliwości. Oprócz nowego systemu producenci często wprowadzają aktualizacje swoich nakładek, które wyróżniają marki na tle konkurencji. O aktualizacjach dla modeli Huawei P20 Pro mówiło się już od dłuższego czasu. Wszystko na to wskazuje, że paczki zielonego ludzika właśnie zostają rozsyłane poprzez OTA (Over-The-Air). Oprócz aktualizacji telefonów Huawei P20 Pro do Androida Pie, urządzenia otrzymują również nową nakładkę EMUI9.0.

 

Jeden z naszych czytelników nadesłał nam dobre wieści, a właściwe obrazki. Otóż jego flagowy Huawei P20 Pro pochodzący z sieci Play właśnie otrzymał Androida Pie. Wiadomość jest o tyle ciekawa, że sam producent wraz z tą aktualizacją zmienia również swoją nakładkę. Oprócz wyglądu ikonek, zakładek telefon otrzymuje wiele funkcji, które obiecywał sam Google.

Wraz z wprowadzeniem EMUI 9.0 uprościliśmy interfejs użytkownika, dzięki czemu korzystnie z niego jest teraz łatwiejsze i bardziej intuicyjne. W aktualizacji Huawei P20 Pro do Androida 9.0 producent wyraźnie chwali się również skąd wzięte zostały dźwięki i odgłosy alarmów oraz dzwonków.

Według producenta interfejs Huawei P20 Pro powinien od teraz mieć ciekawą instrukcję obsługi oraz opisy, które łatwiej będzie można rozszyfrować. Trudno powiedzieć, o co dokładnie chodzi, jednak możemy podejrzewać, że często w jednym opisie znajdują się zaszyfrowane funkcje np. ustawienia fabryczne. Dajcie znać czy Wasze telefony Huawei P20 Pro otrzymały już najnowszego Androida Pie. Za informację dziękujemy czytelnikowi @MarioBros.