Naprawy smartfonów to temat numer jeden w internecie. Wielu internautów często szuka odpowiedzi dotyczącej kosztów wymiany płyty głównej, wyświetlacza, głośnika czy buzzera. Producenci zdają sobie z tego sprawę, prezentując cenniki napraw odpłatnych na stronach swoich serwisowych partnerów. Jesteście ciekawi ile kosztuje wymiana wyświetlacza, lub płyty głównej w telefonach Sony?

 

Japoński koncern korzysta w Polsce z firmy W-support, która zajmuje się obsługą serwisową kilku innych producentów. Niemiecka firma dystrybucyjno – serwisowa chcąc uniknąć wielu pytań od klientów w sprawie kosztów przy naprawach odpłatnych urządzeń mobilnych, wychodzi do klientów Sony Mobile z ciekawą propozycją.

Cennik napraw telefonów Sony

Dostępny na stronie W-support cennik napraw odpłatnych przedstawia nam listę wszystkich smartfonów oraz tabletów firmy Sony. Po wybraniu danego modelu możemy uzyskać podstawowe informacje o naprawach odpłatnych: wymiana wyświetlacza w telefonach Sony, wymiana oprogramowania w telefonach Sony, standardowa naprawa w telefonach Sony, zachowanie danych w telefonach Sony lub odnowienie zewnętrzne telefonów Sony.

Usługi odpłatne Sony Xperia X

Warto pamiętać, że podana kwota to tylko szacowany koszt naprawy. Uzyskamy go w przypadku uszkodzenia samego modułu LCD lub wykonania jedynie prostej naprawy dostępnej na poniższej liście. W przypadku innych uszkodzeń tylko wizyta w serwisie może podać nam ostateczny koszt naprawy odpłatnej. Oprócz ceny części możemy spodziewać się jeszcze kosztów robocizny, które mogą oscylować w granicy około 60-70 zł. Dlatego całość to tylko szacowane koszty, które pomogą nam podjąć decyzje czy opłaca się korzystać z usługi naprawy pogwarancyjnej w serwisie producenta. Korzystaliście już z usług serwisu Sony, firmy W-support?