Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonach Huawei?

0
9186

Wyświetlacz to jeden z najdroższych podzespołów każdego smartfona. Uszkodzenie go może nas wiele kosztować. Zanim jednak przystąpimy do jakichkolwiek działań, warto najpierw sprawdzić cenę naprawy modułu wyświetlacza wraz z usługą w serwisie producenta. Jak to zrobić sprawnie i szybko?

 

Wielu klientów po uszkodzeniu ekranu swojego smartfona nie zawsze chce korzystać z usług serwisu producenta. Powodem jest oczywiście niepewność co do kosztów naprawy uszkodzonego elementu. Serwis CCS postanowił wyjść do klientów z ciekawą propozycją, która umożliwi każdemu konsumentowi prostą i szybką weryfikację kosztów wymiany wyświetlacza w telefonach marki Huawei.

Kalkulator wyceny wymiany wyświetlacza

Należy pamiętać, że kalkulator (znajdziemy go na stronie serwisu CCS) usługi wymiany modułu wyświetlacza różnych modeli marki Huawei to cena orientacyjna. Dokładny kosztorys uzyskamy po tym, jak urządzenie dojedzie bezpośrednio do serwisu i trafi w ręce technika, który sporządzi kosztorys. Takie działanie jest zrozumiałe, gdyż mimo uszkodzenia mechanicznego wyświetlacza danego smartfona, serwis producenta musi sprawdzić i wykluczyć inne uszkodzenia, które mógłby zwiększyć cenę naprawy.

Kalkulator usługi wymiany wyświetlacza Samsung

Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko dowiemy się, ile wstępnie będzie kosztować wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P8, Huawei P8 Lite, Huawei P10 Lite, Huawei P10, Huawei Y6 i wiele innych. Taka weryfikacja pozwoli nam oszacować czy opłacalne jest korzystanie z usługi serwisu producenta oraz wykonanie naprawy niepodlegającej gwarancji. Warto dodać, że w przypadku kiedy utracimy gwarancję naszego urządzenia przez uszkodzenie mechaniczne wykonując naprawę odpłatną, to gwarancja producenta zostaje nam przywrócona do bieżącego czasu ochronny wynikającej bezpośrednio z karty gwarancyjnej.

 

Wycena wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P8 Lite

Kalkulator dostępny na stronie CCS pokazuje nam ceny brutto. W przypadku, gdy do wymiany będzie sam moduł LCD, musimy pamiętać, że do całkowitej ceny z pewnością zostanie doliczona nam kwota usługi serwisowej. Takie działanie występuje w każdym serwisie producenta, który wykonuje usługi gwarancyjne. Co myślicie o takim rozwiązaniu?