Wyświetlacz to jeden z najdroższych podzespołów każdego smartfona. Uszkodzenie go może nas wiele kosztować. Zanim jednak przystąpimy do jakichkolwiek działań, warto najpierw sprawdzić cenę naprawy modułu wyświetlacza wraz z usługą w serwisie producenta. Jak to zrobić sprawnie i szybko? 

 

Wielu klientów po uszkodzeniu ekranu swojego smartfona nie zawsze chce korzystać z usług serwisu producenta. Powodem jest oczywiście niepewność co do kosztów naprawy uszkodzonego elementu. Serwis CCS postanowił wyjść do klientów z ciekawą propozycją, która umożliwi każdemu konsumentowi prostą i szybką weryfikację kosztów wymiany wyświetlacza w telefonach Samsung.

Kalkulator wyceny wymiany wyświetlacza Samsung

Należy pamiętać, że kalkulator (znajdziemy go na stronie serwisu CCS) usługi wymiany modułu wyświetlacza różnych modeli marki Samsung to cena orientacyjna. Dokładny kosztorys uzyskamy po tym jak urządzenie dojedzie bezpośrednio do serwisu i trafi w ręce technika, który sporządzi kosztorys. Takie działanie jest zrozumiałe, gdyż mimo uszkodzenia mechanicznego wyświetlacza danego smartfona, serwis producenta musi sprawdzić i wykluczyć inne uszkodzenia, które mógłby zwiększyć cenę naprawy.

Kalkulator usługi wymiany wyświetlacza Samsung

Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko dowiemy się ile wstępnie będzie kosztować wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge czy budżetowych smartfonów Samsung Galaxy J5 2017 lub Samsunga Galaxy A5 2017 i wiele innych. Taka weryfikacja pozwoli nam oszacować czy opłacalne jest korzystanie z usługi serwisu producenta oraz wykonanie naprawy niepodlegającej gwarancji.

Wycena wymiany wyświetlacza Samsung Galaxy A5 2017

Warto dodać, że w przypadku kiedy utracimy gwarancję naszego urządzenia przez uszkodzenie mechaniczne wykonując naprawę odpłatną to gwarancja producenta zostaje nam przywrócona do bieżącego czasu ochronny wynikającej bezpośrednio z karty gwarancyjnej.

Cena wyświetlacza Samsung Galaxy A5 2017

Kalkulator dostępny na stronie CCS pokazuje nam ceny brutto. W przypadku, gdy do wymiany będzie sam moduł LCD musimy pamiętać, że do całkowitej ceny z pewnością zostanie doliczona nam kwota usługi serwisowej. Takie działanie występuje w każdym serwisie producenta, który wykonuje usługi gwarancyjne. Co myślicie o takim rozwiązaniu?