Nikogo nie trzeba przekonywać, że firma Xiaomi idzie jak burza. Producent z dnia na dzień jest na „językach” największych portali nowych technologii. Rozwój niesie za sobą ciągłe pilnowanie rynku oraz nowe premiery i promocje dla klientów. Xiaomi zdaje sobie z tego sprawę prezentując na rynku nowe smartfony. I tak od tego miesiąca, a konkretnie od 16 maja smartfony Xiaomi Redmi Note 9 i Xiaomi Redmi Note 9 Pro znajdują się w Polsce. W oferowanej przez producenta przedsprzedaży będziemy mogli kupić smartfony wraz z dodatkiem 6-miesięcznej darmowej ochrony na wyświetlacz.

 

Programy darmowych wymian ekranu (przy uszkodzeniu mechanicznym) pobudzają i kuszą klienta do zakupu. Producenci zdają sobie z tego sprawę i właśnie dlatego często oferują takie dodatki swoim klientom. Jak się okazuje nowe możliwości nie dotyczą już tylko flagowców. Pokazuje nam to firma Xiaomi, która wraz z premierą nowych smartfonów z serii Redmi Note 9 i Redmi Note 9 Pro przedstawia nowy program „serwis premium” zapewniając w ten sposób jednorazowe usunięcie uszkodzenia mechanicznego wyświetlacza dla wyżej wymienionych smartfonów.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 9

Zasady są bardzo proste. Z oferty skorzystają klienci, którzy w dniu 22.05.2020 zakupili swoje smartfony z rodziny Redmi Note 9 bezpośrednio przez stronę producenta. Ważna informacja to czas trwania promocji. Producent zapewnia, że jednorazowa ochrona na ekran będzie obowiązywać przez 6 miesięcy od daty 22.05.2020. Jest to niezwykle ważny zapis, ponieważ często klienci szukają możliwości korzystania z takich dodatków już po okresie trwania oferty specjalnej.

Xiaomi Redmi Note 9 / fot.mi-home.pl

Proces wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 będzie realizowany oczywiście w lokalnym Autoryzowanym Centrum Serwisowym Xiaomi. W tym przypadku jest to firma CCS znajdująca się w Piasecznie. Ważne, aby przed oddaniem sprzętu do serwisu sprawdzić, czy nasze urządzenie kwalifikuje się do takiej naprawy. Oprócz daty 22.05 musimy jeszcze pamiętać, że producent będzie liczył ten czas również od momentu aktywacji urządzenia, co wcale nie musi oznaczać dnia zakupu. Może to być również tydzień później. Najważniejsza jest data zakupu. Zachowując te zasady będziemy uprawnieni do darmowej (jednorazowej) wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 9. Powyższa promocja pozwoli nam również zachować okres gwarancji naszego urządzenia.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Propozycja producenta jest nie tylko bardzo ciekawa, jest również oszczędna dla każdego z nas. Nie da się ukryć, że wymiana ekranu w urządzeniu możemy kosztować około 700-800 zł. Są to naprawdę wysokie koszty, które (bez dodatku od producenta) mogą nas zaskoczyć już po kilku dniach od daty zakupu. A uwierzcie nam, że wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 Pro tak, jak każda naprawa odpłatna nigdy nie będzie przyjemna zarówno pod kątem finansowym, jak i możliwością utraty danych.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro / fot.mi-home.pl

Skorzystanie z programu jest również dobrowolne. Zakupione smartfony w dniu 22.05.2020 nie muszą korzystać z serwisu premium, jaki oferuje nam firma Xiaomi. Miejmy nadzieję, że nasz artykuł ostrzeże Was przed chęcią skorzystania z odpłatnych wymian ekranu w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o nowym programie od firmy Xiaomi dla smartfonów z rodziny Redmi Note 9. Według nas to miły dodatek, szkoda jednak, że producent nie uwzględnił zakupu urządzeń także w innych dniach (np. dłuższego okresu przedsprzedaży).

Źródło: Xiaomi