Newsy

Jak uzyskać darmową wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P30 i Huawei P30 Pro?

Jak uzyskać darmową wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P30 i Huawei P30 Pro?

Wydawać by się mogło, że nie ma nic za darmo. Są promocje oraz oferty, które nie tylko mogą podreperować sprzedaż, ale również zdobyć kolejne zaufanie klienta. Firma Huawei postanowiła skorzystać z okresu przedświątecznego oferując już teraz ciekawą sprzedaż smartfonów Huawei P30 i P30 Pro w swoim oficjalnym sklepie. Argumentem przekonującym do zakupu jest voucher na jednorazową wymianę ekranu w telefonie Huawei P30 i P30 Pro na koszt producenta.

 

Oferta firmy Huawei dostępna jest tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie samego producenta. Oprócz niezbyt wygórowanych cen producent dorzuca nam automatyczny voucher na jednorazową wymianę wyświetlacza w 1 roku gwarancji. Cała oferta aktywuje się automatycznie po zakupieniu wyżej wymienionych smartfonów w okresie 13.11.2019 do 31.12.2019 r. Jest to dość istotna informacja, ponieważ urządzenia kupione przed lub po nie otrzymają już darmowej wymiany LCD.

Zasady promocji Huawei P30 i P30 Pro / fot.shop.huawei.com

Nie musimy się również obawiać, że promocja będzie dotyczyć wybranych modeli. Producent deklaruje, że każdy kolor bierze udział w promocji. Oczywiście tuż przed zakupem warto zajrzeć do warunków promocji, ponieważ gwarant określił tam kilka ważnych zasad dotyczących całej promocji. Jedną z nich jest warunek, że nie można świadomie uszkadzać wyświetlacza, ponieważ w takim przypadku nie otrzymamy darmowej wymiany ekranu w 1 roku trwania gwarancji.

W przypadku uszkodzenia mechanicznego zwróćmy się do serwisu producenta

Jeśli nasz ekran ulegnie awarii (pęknięciu) w 1 roku gwarancji, to nie musimy szukać specjalnego serwisu producenta. Urządzenia w ramach promocji (o ile będzie spełniać zasady) zostanie naprawione albo w lokalnych punktach (stacjonarnych) albo za pośrednictwem obsługi serwisowej Door to Door.

Koszt wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P30 Pro

Serwis producent po diagnozie urządzenia bezpłatnie wymieni nam wyświetlacz w telefonie Huawei P30 lub Huawei P30 Pro. To o czym powinniśmy pamiętać to informacja, że promocja dotyczy tylko jednorazowej wymiany ekranu w pierwszym roku gwarancji.

Udostępnij

O autorze