Wydawać by się mogło, że nie ma nic za darmo. Są promocje oraz oferty, które nie tylko mogą podreperować sprzedaż, ale również zdobyć kolejne zaufanie klienta. Firma Huawei postanowiła skorzystać z okresu przedświątecznego oferując już teraz ciekawą sprzedaż smartfonów Huawei P30 i P30 Pro w swoim oficjalnym sklepie. Argumentem przekonującym do zakupu jest voucher na jednorazową wymianę ekranu w telefonie Huawei P30 i P30 Pro na koszt producenta.

 

Oferta firmy Huawei dostępna jest tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie samego producenta. Oprócz niezbyt wygórowanych cen producent dorzuca nam automatyczny voucher na jednorazową wymianę wyświetlacza w 1 roku gwarancji. Cała oferta aktywuje się automatycznie po zakupieniu wyżej wymienionych smartfonów w okresie 13.11.2019 do 31.12.2019 r. Jest to dość istotna informacja, ponieważ urządzenia kupione przed lub po nie otrzymają już darmowej wymiany LCD.

Zasady promocji Huawei P30 i P30 Pro / fot.shop.huawei.com

Nie musimy się również obawiać, że promocja będzie dotyczyć wybranych modeli. Producent deklaruje, że każdy kolor bierze udział w promocji. Oczywiście tuż przed zakupem warto zajrzeć do warunków promocji, ponieważ gwarant określił tam kilka ważnych zasad dotyczących całej promocji. Jedną z nich jest warunek, że nie można świadomie uszkadzać wyświetlacza, ponieważ w takim przypadku nie otrzymamy darmowej wymiany ekranu w 1 roku trwania gwarancji.

W przypadku uszkodzenia mechanicznego zwróćmy się do serwisu producenta

Jeśli nasz ekran ulegnie awarii (pęknięciu) w 1 roku gwarancji, to nie musimy szukać specjalnego serwisu producenta. Urządzenia w ramach promocji (o ile będzie spełniać zasady) zostanie naprawione albo w lokalnych punktach (stacjonarnych) albo za pośrednictwem obsługi serwisowej Door to Door.

Koszt wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P30 Pro

Serwis producent po diagnozie urządzenia bezpłatnie wymieni nam wyświetlacz w telefonie Huawei P30 lub Huawei P30 Pro. To o czym powinniśmy pamiętać to informacja, że promocja dotyczy tylko jednorazowej wymiany ekranu w pierwszym roku gwarancji.