Naprawy telefonów iPhone są dość skomplikowane. Wiedzą o tym wszyscy, którzy mieli przyjemność naprawiać jakiegokolwiek smartfona tej firmy. Tym największym problemem jest głównie ilość śrubek, które w przypadku tych smartfonów (oraz wielu innych) powinna zostać wkręcona w prawidłowe otwory.

Niestety przy śrubkach smartfonów iPhone dość łatwo pomylić (lub co gorsza zgubić) śrubki wkręcając je w inne miejsca. Na całe szczęście z pomocą przychodzą organizery do śrubek, które oprócz grafiki wnętrza rozbieranego mają również specjalne otowrki na śrubki. Wyklucza to ewentualne pomyłki podczas naprawy.

Organizer na śrubki dla telefonów iPhone

To magiczne akcesorium pełni różne funkcje. Jedną z nich oprócz uporządkowania wszystkich śrubek jest również doszkalanie swoich umiejętności. W ten prosty sposób można szybko przeprowadzić naprawę, czując się pewnie podczas rozbiórki urządzenia. Nie jest powiedziane, że z takich organizerów mogą korzystać tylko użytkownicy uszkodzonych smartfonów. Bardzo często niektóre serwisy kupują takie zestawy dla swoich pracowników, co znacząco ułatwia pracę.

Organizer na śrubki iPhone X / fot.sosav.com

Trzeba jednak zauważyć, że nie są to popularne rzeczy. Większość takich organizerów to założenie napraw przez użytkownika końcowego, który z pewnością będzie wspierał się poradnikiem obrazującym demontaż. Korzystając z takiego wsparcia wszystkie działania możemy dokładnie prześledzić oraz zapamiętać, gdzie dokładnie należy odłożyć śrubki. Końcowy użytkownik szuka oszczędności, a w tym przypadku zakup takiego organizera to dodatkowy koszt.

Nie radzisz sobie z naprawą swojego smartfona? Skorzystaj z pomocy serwisu telefonów iPhone

Samodzielne naprawy telefonów nie są polecane. Większość profesjonalnych serwisów zdaje sobie sprawę, że użytkownik naprawiający swojego smartfona może tylko pogorszyć sprawę. Jeśli po obejrzeniu/przeczytaniu poradnika naprawy smartfona nie jesteś pewien swoich umiejętności, warto jednak skorzystać pomocy profesjonalistów dostępnych w całej Polsce.

Korzystając z Internetu nie powinniście również mieć problemów z wyszukaniem takich punktów. Wystarczy wpisując w przeglądarkę Google odpowiednią frazę lub frazy pochodne dla serwisów obsługujących naprawy naszej marki. Świetnym przykładem jest tutaj fraza serwis iPhone Warszawa, która pozwoli nam odszukać odpowiednie punkty w stolicy Polski.