Naprawy telefonów nigdy nie były proste. Z biegiem czasu producenci starają się zmieniać wewnętrznie swoje telefony tak, aby ich rozłożenie w centrach serwisowych było szybkie i proste. Niestety zmiany serwisowe dotykają również nowych narzędzi, które potrafią zaskoczyć wielu klientów. Serwisową zagadką są tutaj produkty Apple, do których potrzebujemy specjalnych śrubokrętów pentabole.

 

Widzisz śrubokręty pentabole, myślisz Apple?

Na pewno myśli o tym Google. Wyszukując frazę pentabole najpopularniejsza przeglądarka internetowa wskażę nam głównie śrubokręty do produktów Apple. Jest to cenna informacja dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie naprawiać swoje produkty z nadgryzionym jabłkiem. Przed ewentualnym rozkręcaniem sprzętu upewnijmy się, jaki dokładnie śrubokręt jest nam potrzebny.

Śrubokręt pentabole

 

 

Co ciekawe Internet jest pełen ofert sprzedażowych przeróżnych wkrętaków. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni do swojego urządzenia. Należy również pamiętać, że każdy śrubokręt ma dokładne oznaczenie. Ułatwia to pracę wielu technikom serwisu Apple. Podczas naprawy konkretnego urządzenia odpowiedni symbol pozwala rozróżnić odpowiedni wkrętach spośród licznych narzędzi. Zakup odpowiednich narzędzi to tylko kropla w morzu. Oprócz tego, do naprawiania sprzętu Apple potrzebna jest spora wiedza i nie wystarczą nam same organizery na śrubki. Tak skomplikowane naprawy powinno powierzyć się specjalistom. Z pomocą przychodzi punkt naprawa Apple Warszawa, który specjalizuje się w naprawach produktów z Cupertino od początku swojego istnienia.