Każda oferta i promocja wymaga dokładnej weryfikacji. Propozycja firmy myPhone (mPTech) wydaje się bardzo atrakcyjna, w szczególności dla klientów, którzy chcieliby mieć dłuższą ochronę gwarancyjną. Oferta promocyjna nie dotyczy jednak wszystkich telefonów i każdego klienta.

 

Telefony Energy to wzmocnione smartfony, których konstrukcja oferuje nam normę IP68. Sub marka firmy myPhone dość szybko zdobyła rynek odpornych telefonów. Tak wzmocnione urządzenia dość często narażone są na różne wypadki lub – co gorsza – pracę w trudny warunkach. Polski producent oprócz telefonu oferuje nam standardową 2-letnią gwarancję, z której możemy skorzystać w sytuacji awarii lub niefortunnego uszkodzenia sprzętu (indywidualna weryfikacja sprzętu). Na horyzoncie pojawiła się jednak szansa, aby zwiększyć okres gwarancji oferowanej przez firmę myPhone. To wszystko za sprawą specjalnej promocji, która dotyczy wszystkich modeli myPhone Hammer Energy zakupionych w okresie 01.10.2018 – 31.12.2018 u trzech operatorów: Play, T-mobile oraz Orange.

Uzyskanie gwarancji 36+ jest naprawdę proste i co najważniejsze nie musimy do tego wychodzić z domu. Po zakupie telefonu musimy przygotować następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer imei telefonu, skan dowodu zakupu oraz numer umowy. Te wszystkie dane będą potrzebne nam do rejestracji naszego smartfona na specjalnie przygotowanej stronie, w której możemy uzyskać gwarancję 36+ firmy myPhone.

myPhone Hammer Energy / fot.myphone.pl

Proces jest niemalże identyczny jak u innych producentów (np. Huawei P9). Mamy nadzieję, że w przerwie między świątecznej znajdziecie jeszcze czas na rejestracje Waszego myPhone’a Hammera Energy, bo kolejny dodatkowy rok gwarancji to świetna oferta.

Źródło