Premiery nowych telefonów przynoszą wiele nowości. Oprócz lepszej specyfikacji niektórzy producenci, chcąc zachęcić przyszłych klientów, dorzucają fajne dodatki. Czasami są to rabaty, a jeszcze czasami oferty darmowej ochrony wyświetlacza ograniczonej czasowo lub poprzez inne czynniki.

Firma Xiaomi w dość szybki sposób zdobyła sporą popularność na rynku. Oprócz jakości telefonów, możliwości, funkcji oraz dostępności znacznej ilości smartfonów producent często zaskakuje swoich klientów bardzo fajnymi dodatkami. Przykładem jest tutaj model Redmi Note 11 oraz darmowa ochrona na wyświetlacz, którą wykonać może tylko gwarancyjny serwis Xiaomi.

Z darmowej wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 11 skorzystają nieliczni

Nie chodzi tutaj o wybrane osoby. Liczy się czas, w którym zdecydujemy się na zakup nowego modelu od firmy Xiaomi. Według jednej ze stron producenta dowiadujemy się, że usługa darmowej wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 11 będzie dostępna dla osób, które zakupią wyżej wymienionego smartfona pomiędzy 22.02.2022 – 22.03.2022 roku w dowolnym kanale sprzedaży wspierającym oficjalną sprzedaż smartfonów Xiaomi. Promocyjna oferta ważna przez 6 miesięcy (liczona od dnia zakupu) uprawni każdego konsumenta do bezpłatnej wymiany (co najważniejsze jednokrotnej) wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 11 w centrum serwisowym firmy Xiaomi. Chodzi również o urządzenia zakupione w Polsce.

Regulamin promocji darmowej wymiany wyświetlacza w telefonie Xiomi Redmi Note 11

Propozycja od Xiaomi może wydawać się wielu klientom zaskakująca. Głównym czynnikiem określającym możliwość skorzystania z takiej promocji jest czas, który sprowadza się tylko do miesiąca. Musimy jednak zwrócić uwagę, że samo urządzenie nie jest drogim urządzeniem, więc wydłużanie tego okresu promocji może być w zasadzie zrozumiałe. Xiaomi Redmi Note 11 na rynku będzie kosztować około 999 zł, co nie stawia urządzenia na wysokiej półce specjalnych dodatków od producenta.

Oferta 6 – miesięcznej darmowej ochrony wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 11 to coś, czego nie mają inni!

Każdy, kto śledzi rynek urządzeń mobilnych z pewnością wie, że nie wszyscy producenci oferują tego typu promocje w swoim portfolio. Dodatkowy voucher w postaci takiej darmowej wymiany wyświetlacza to pewna wartości, która czasowo obniża również pełną wartość nowego produktu. Przeglądając „stajnie” smartfonów Samsunga lub Realme nie ujrzymy takiej promocji w budżetowych urządzeniach. Nie ma się również co oszukiwać. Uszkodzenie wyświetlacza może przyjść w każdym momencie. Mając z tyłu głowy świadomość, że uszkadzając wyświetlacz w Xiaomi Redmi Note 11 nie wydamy kolejnych 400-500 zł za naprawę możemy odetchnąć z ulgą. W szczególności w tych trudnych czasach, które doświadczmy z dnia na dzień przez sytuacje na Ukrainie.

Patrząc na całą ofertę z boku możemy stwierdzić, że zakup wyżej wymienionego smartfona z takim pakietem, to bardzo dobra oferta. Oczywiście z promocji skorzystają nieliczni klienci, ponieważ nie każdy w tym konkretnym czasie planuje zmienić swoje urządzenie na nowe.

Źródło: Mi-Store.pl