O nas i współpraca

O nas

Naprawatelefonu.eu to przede wszystkim miejsce, w którym każdy majsterkowicz serwisu GSM znajdzie coś dla siebie. Oprócz ciekawych poradników, newsów serwisowych często pomagamy wielu czytelnikom w różnych sprawach reklamacyjnych. Nasze zainteresowania staramy się pokazać każdemu, kto nie tylko potrzebuje pomocy, ale również interesuje się światem nowych technologii. Projekt naprawatelefonu.eu to nowe możliwości, które stale poszerzamy, więc jeśli chcecie bliżej poznać świat serwisu telefonów komórkowych, to zapraszamy do nas.

 

Współpraca

Oprócz wsparcia naszych czytelników oferujemy szeroki wachlarz współpracy z różnymi firmami serwisowymi, sklepami GSM. Dlatego drogi przedsiębiorco, jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie promocji, opisów produktów, testów sprzętu (zajmujemy się również nowymi technologiami) zapraszamy do kontaktu: bok@naprawatelefonu.eu

 

Wymiana wyświetlacza Huawei P20 Lite / screen z Google

 

Nasz blog wyróżnia specjalna seria artykułów (pozycjonowanych wysoko) obrazująca rozbiórki telefonów. Nie są to filmiki na kanale YouTube, a jedynie specjalna forma opisowa wraz ze zdjęciami, gdzie radzimy i pokazujemy jak dokładnie wymienić konkretną część telefonu. Dzięki takim artykułom pozycja Państwa firmy serwisowej lub sklepu GSM może znaleźć się na pierwszej stronie Google (sprawdź sam klikając w link).

 

Statystyki Google Analytics z dnia 15.04.2019r

 

Nasza strona z dnia na dzień idzie do góry. Na potwierdzenie tego wrzucamy nasze statystyki z GA. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.