Już 12 kwietnia 2019 roku w Galerii Krakowskiej oraz 15 kwietnia w Silesia City Center Katowice Motorola otworzy pierwsze w Polsce i zarazem w Europie Strefy Motorola, w których będzie można zapoznać się z najnowszymi smartfonami oraz akcesoriami marki, a także dokonać zakupu. Dotychczas Strefy Motorola powstały w Brazylii i Indiach. Z okazji otwarcia Stref na klientów czekają atrakcyjne oferty akcesoriów.  

 

Zlokalizowanie Stref Motorola na Śląsku oraz w Małopolsce nie jest przypadkowym wyborem. To regiony o dużej dynamice rozwoju.

 „Strefa Motorola to miejsce, w którym można skorzystać z porad fachowego personelu, wybrać i kupić idealnie pasujący do swoich potrzeb smartfon Motorola. Dodatkowo ofertę Stref wzbogacamy o akcesoria sygnowane logo Motorola. Jesteśmy pierwszym krajem w Europie, w którym otwieramy Strefy Motorola. To dowód na to, że Polacy zaufali naszej firmie i coraz częściej wybierają smartfony Motorola.” – powiedział Kuba Pancewicz, General Manager Poland &SEE w Motorola Mobility.

W ofercie Stref Motorola poza smartfonami znajdą się także akcesoria, takie jak słuchawki, elektroniczne nianie, przenośne multimedia, ochronne szkła oraz etui. W dniach otwarcia poza atrakcyjnymi cenami akcesoriów odbędą się także konkursy dla wszystkich odwiedzających centra handlowe, w którym do wygrania będzie najnowszy smartfon motorola moto g7 plus.

Promocje na otwarcie:

Słuchawki Motorola Pulse Escape – 99 zł (Sugerowana cena detaliczna 159 zł)

Słuchawki Motorola Pulse Max – 49 zł (Sugerowana cena detaliczna 99 zł)

Motorola MBP 67 Connect – Niania elektroniczna – 199 zł (Sugerowana cena detaliczna 399 zł)

Głośnik Motorola Boost 210 – 69/79 zł (Sugerowana cena detaliczna 99 zł)

Do każdego zakupionego smartfonu słuchawki Motorola gratis

 

Źródło: Informacja prasowa