Pęknięty wyświetlacz w telefonie Huawei P20 lite

Większość klientów raczej nie decyduje się na naprawy pogwarancyjne. Powodem oczywiście są znaczne koszty naprawy urządzenia. Huawei postanowił zmienić podejście swoich klientów, zachęcając ich do skorzystania z naprawy pogwarancyjnej bezpośrednio w swoich naziemnych punktach (salonach) obsługi. Zachętą ma być płatność jedynie za części serwisowe. Czy oferta ważna w każdy ostatni piątek i sobotę miesiąca może spodobać się klientom?

 

Nie codziennie zdarza się nam uszkodzić mechanicznie swojego smartfona. Na tego typu uszkodzenia najczęściej narażony jest wyświetlacz, a czasem też inne podzespoły np. złącze ładowania. W sytuacji, gdy uszkodzimy telefon i będzie on kwalifikował się do naprawy pogwarancyjnej w serwisie producenta warto poszukać najlepszej i najtańszej alternatywy. Od teraz usuwanie uszkodzeń mechanicznych z firmą Huawei będzie znacznie prostsze i co najważniejsze dużo tańsze. Koncern w podziękowaniu za długotrwałe zaufanie swoich klientów wprowadził akcję „Dni serwisowe” umożliwiającą uzyskanie znacznie tańszej opłaty za naprawę pogwarancyjną.

Moduł wyświetlacza z ramką telefonu Huawei P20 lite

Wystarczy odwiedzić naziemny punkt serwisowy (firmy Huawei) w każdy ostatni piątek i sobotę miesiąca w celu uzyskania sporego rabatu za naprawę. W tych dniach klient płaci tylko i wyłącznie za części serwisowe, a usługa naprawy jest wykonywana bezpłatnie. Warto dodać, że przygotowana przez producenta promocja dotyczy najbardziej istotnych napraw lub wymian części, takich jak obudowa, ramka, wyświetlacz, płyta główna. Oczywiście to wszystko zależy również od uszkodzenia naszego smartfona, który przed taką wyceną musi obejrzeć technik serwisu.

Telefony podlegające promocji Dni Serwisowe

Dni serwisowe dotyczą również najpopularniejszych modeli na rynku. Oznacza to, że nie każdy nasz Huawei będzie mógł zostać naprawiony w ramach promocji. Listę modeli zamieszczamy powyżej, mamy nadzieję, że wśród nich znajdzie się i Wasz telefon. Więcej informacji oraz dane kontaktowe salonów objętych promocją, znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: Huawei