Obsługa serwisowa to ważny element każdej firmy. Sprawę z tego zdał sobie Huawei, który wraz z otwarciem pierwszego w Polsce Salonu sprzedaży uruchomił również na miejscu autoryzowany serwis. Od teraz w Arkadi można nie tylko kupić produkty Huawei, ale również oddać je do serwisu uzyskując przy tym fachową i techniczną poradę.

 

Wraz z otwarciem Salonu Huawei w centrum handlowym Arkadia producent zyskał nie tylko kolejne miejsce sprzedażowe, ale również i kolejny serwis. Nie wielu klientów wie, ale oprócz możliwości zakupu telefonu czy akcesorium na zapleczu salonu firmowego znajdziemy również punkt serwisowy, w którym będziemy mogli naprawić wszystkie telefony marki Huawei. W sytuacji, kiedy na miejscu autoryzowany punkt nie będzie posiadał części, telefon zostanie wysłany do centralnego serwisu producenta.

Salon Huawei Warszawa Arkadia / fot.consumer.huawei.com

Ze względu na zwiększającą się sprzedaż, firma Huawei bardzo szybko zwiększa również swoją sieć serwisową w postacie aż 3 serwisów centralnych. Oprócz tego dochodzi nam serwis w nowo otwartym punkcie w Arkadi oraz Autoryzowanym punkcie serwisowym znajdującym się przy ulicy Andersa. Producent zdaje sobie sprawę, że szybka naprawa / rozwiązanie problemu z telefonem to dodatkowe zadowolenie dla klienta, a tego niewątpliwie Huawei w ostatnim czasie potrzebuje. Warto również pamiętać o szczególnej promocji zwanej „Dni serwisowe Huawei” upoważniające klienta do zapłaty tylko i wyłącznie za części. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym na łamach naprawatelefonu.eu.

Źródło: Huawei