Marka Razer znana jest na całym świecie. Producent oferuje wiele produktów, które znane są nie tylko młodym graczom, ale jak się okazuje również użytkownikom smartfonów z racji rodziny telefonów Razer Phone i Phone 2. Smartfony od dłuższego czasu dostępne są w Polsce, a wiadomo tam gdzie nowe produkty powinien być również i serwis producenta, który w tym przypadku przejęła czeska firma VSP DATA.

 

Niezależnie od wyboru drogi reklamacyjnej nasze urządzenie wcześniej czy później trafi do właściwego serwisu. Jeśli wybierzemy samodzielne zgłoszenie smartfona, to z pewnością oszczędzimy sporo czasu pomijając obsługę u sprzedawcy. Zgłoszenie telefonu Razer Phone do serwisu jest banalnie proste, bowiem wystarczy wejść na stronę internetową serwisu VSP DATA oraz wypełnić formularz podając wszystkie dane naszego urządzenia, oraz dane odbioru urządzenia.

Zlecenie naprawy sprzętu Razer Phone / fot.vspdata.cz

Będą to między innymi numer imei, numer seryjny oraz numer modelu. Tego typu dane znajdziemy na opakowaniu naszego zestawu Razer Phone. Gdybyśmy nie posiadali pudełka, zawsze możemy sprawdzić numer imei oraz numer seryjnym w ustawieniach urządzenia. Jedynym problemem dla Was może być numer modelu, ale w tym przypadku nasza redakcja podaje wam taki numer modelu dla wersji Razer Phone: RZ35-02150100-R3G1. Najważniejszym numerem identyfikacyjnym jest numer imei, resztę serwis zweryfikuje bezpośrednio po otrzymaniu urządzenia.

Zlecenie naprawy sprzętu Razer Phone / fot.vspdata.cz

Po zgłoszeniu na adres mailowy otrzymamy potwierdzenie rejestracji telefonu. Na koniec pozostanie nam już tylko czekać na odpowiedź serwisu VSP DATA, który zamówi nam również kuriera (w każdym kraju może to być inna firma przewozowa) do wysyłki telefonu Razer Phone na gwarancje do serwisu VSP DATA. Gdybyście potrzebowali jednak skontaktować się z serwisem, warto użyć komunikacji mailowej pisząc wiadomość po polsku. Pracownicy serwisu w Czechach odpiszą w miarę komunikatywnie również w języku polskim.