Serwis to potężne narzędzie do zatrzymania klienta. Jak się okazuje niekiedy również i do marketingu. Dziś coraz więcej firm przekonuje klientów, że to właśnie ich serwis jest najlepszy na rynku. Takim przykładem jest program Lenovo Premium Care obejmującego wybrane modele laptopów.

 

Dziś trochę nietypowo, chcemy pokazać wszystkim klientom na przykładzie komputerów, że warto korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych. Jedną z nich jest oferta serwisowa firmy Lenovo. Program Lenovo Premium Care oferuje nam zobowiązanie producenta na szybką naprawę sprzętu. Producent gwarantuje nam naprawę w 5 dni lub zwrot pieniędzy oraz naprawione urządzenie.

 

Jak się zgłosić do programu?

Rejestracja swojego udziału w programie jest bardzo prosta. Po pierwsze trzeba dokonać zakupu wybranego (objętego Lenovo Premium Care) laptopa lub komputera z oferty firmy Lenovo. Listę urządzeń znajdziemy na specjalne przygotowanej stronie całego programu.

 

 

Nasz zakup od przedsiębiorstw z siedzibą w Polsce musimy zarejestrować na stronie lenovopremiumcare.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu promocyjnego, lecz nie później niż do 31 grudnia 2019 r. Rejestracja zakupu wymaga podania następujących danych: adres email, wskazanie daty zakupu, modelu oraz numeru seryjnego produktu promocyjnego, oraz dołączenia w formie elektronicznej czytelnego skanu lub wyraźnej fotografii dowodu zakupu. Po weryfikacji danych pracownicy firmy Lenovo skontaktują się z nami w celu potwierdzenia rejestracji.

 

Wadliwy sprzęt i naprawa w 5 dni?

W sytuacji awarii naszego produktu zgłaszamy sprzęt drogą door to door do wybranego serwisu producenta zgodnie z listą dostępną na stronie internetowej.

Po kontakcie z infolinią oraz zamówieniu kuriera możemy zgodnie z regulaminem wyczekiwać zakończenia naprawy. Pamiętajmy, że 5 dni zobowiązania serwisu Lenovo liczone jest bezpośrednio od rejestracji jednostki w centrum serwisowym. Jeśli producent nie wyrobi się w obiecanym czasie, to jako klienci otrzymamy nie tylko pieniądze za sprzęt (zgodne z dowodem zakupu), ale również naprawione urządzenie, a więc otrzymujemy podwójnie.

Więcej informacji oraz kontakt e-mail z producentem w sprawie Lenovo Premium Care znajdziecie na stronie internetowej, którą firma przygotowała pod całą akcję. Oprócz informacji znajdziemy tam również stosowne formularze.