Najnowsze flagowe notesy firmy Samsung ciągle są pełne tajemnic. Z dnia na dzień wielu YouTuberów odkrywa przed nami nowe i zaskakujące informacje, które mogą zauważyć o kupnie wcale nie tanich smartfonów. Do grona YouTuberów kilka dni temu dołączył serwis iFixit prezentując całe wnętrze smartfonów Samsung Galaxy Note 10 i Note 10+. 

 

Dotychczas w telefonach komórkowych firmy Samsung mogliśmy zobaczyć okrągłe moduły wibracji, jednak modele Galaxy Note 10 i 10+ otrzymały już zupełnie nowe kwadratowe moduły. Jest to niewielka zmiana, która przyciągnęła oko naszego redaktora. Patrząc na wewnętrzną konstrukcje zmiana modułu wibracji była konieczna z dwóch powodów.

Wymiana modułu wibracji w telefonie Samsung Galaxy Note 10+ / ifixit.com

W sieci znajdziecie wiele komentarzy, że moduły wibracji w telefonach Samsung działają bardzo głośno. Jest to uciążliwe nie tylko dla klientów, ale również innych osób, które na spotkaniach słyszą dość mocno wibrującego smartfona. Drugim powodem może być chęć zajęcia wolnego miejsca po złączu słuchawkowym (mini Jack). W modelach Samsung Galaxy Note 10 oraz Note 10+ podłączenie słuchawek jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez złącze ładowania USB – C. Ta mała i drobna zmiana będzie z pewnością zauważalna w serwisach gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, ale to już nie jest zmartwienie klientów, którzy będą chcieli naprawić swoje smartfony. A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu zastosowanym przez samego producenta?