LG po bardzo długim czasie żegna stary, a wita nowy serwis telefonów komórkowych. Od początku lutego naprawami gwarancyjny i pogwarancyjnymi telefonów LG zajmuje się firm SBE Polska, której siedzibę znajdziecie w Piasecznie.

 

Na rynku serwisów GSM mamy w ostatnim czasie sporo rotacji. Dziś kolejnym zaskoczeniem jest firma LG, która postanowiła przenieść cały swój serwis z Mławy bezpośrednio do firmy SBE Polska. Oficjalny komunikat na stronie serwisu nie zawiera wiele informacji, jednak wiemy, że obsługa rozpoczęła się już na początku lutego.

Można podejrzewać, że był okres transferowania napraw oraz przygotowań logistycznych. Od teraz każdy klient może swobodnie wysłać swój sprzęt bezpośrednio kurierem „Door-to-door” do firmy SBE, która świadczy usługi serwisowe LG również w zakresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Warto przypomnieć, że nie jest to jedyny punkt serwisowy firmy LG. Producent już od dłuższego czasu posiada w Warszawie swoje centrum multimedialne wraz z serwisem. Punkt znajduje się przy ulicy Marynarskiej, gdzie również można zostawiać telefony, telewizory do obsługi serwisowej. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że nowa zmiana przyniesie nowe korzyści dla koreańskiego producenta.

 

Źródło: SBE