Wsparcie posprzedażne telefonów komórkowych jest bardzo ważne. Oprócz wsparcia serwisowego liczy się również techniczne, które daje nam wiele możliwości. W przypadku firmy Huawei wsparcie otrzymujemy zawsze i wszędzie, nawet w nocy. 

 

Chiński koncern w kulminacyjnym momencie swojego rozwoju postawił wszystko na jedną kartę. Oprócz ogromnej i rozbudowanej sieci serwisowej producent już dziś oferuje nam kontakt telefoniczny ze swoją infolinią 7 dni w tygodniu przez 24 h. Nasza redakcja nie mogła uwierzyć, że ktoś w nocy z infolinii Huawei może odebrać telefon i podać nam pełną satysfakcję telefonu lub wyjaśnić jak możemy założyć konto w aplikacji producenta. Oczywiście wykonaliśmy połączenie w nocy. Nie mogło być inaczej, po drugiej stronie słuchawki zgłosił się konsultant chętny do pomocy w zakresie urządzeń Huawei oraz Honor. Możliwość połączenia się ze specjalistą daje nam poczucie nie tylko swobody, ale również pewności siebie, że zawsze ktoś będzie mógł nam pomóc w kwestii urządzeń Huawei nawet o bardzo późnej porze.

 

Huawei stawia na jakość oferowanych usług

Oprócz infolinii producent oferuje nam przeróżne programy serwisowe (np. Dni serwisowe Huawei, Pakiet serwisowy premium), szeroki wachlarz napraw w szybkim tempie (z dojazdem do klienta), a nawet przeróżne gifty po zakończonej naprawie. Nie da się ukryć, że taka obsługa kojarzy się z „Premium” co dodatkowo umacnia pozycje firmy Huawei na rynku, w szczególności po sporych zamieszaniach z Google.

Huawei Truck Service
Huawei Truck Service / fot.consumer.huawei.com

Producent jest na tyle pewny swoich możliwości, że oprócz zwykłych zapisów w gwarancji, znajdziemy tam również zapewnienie naprawy w ciągu 14 dni. W przypadku braku realizacji takiej naprawy konsument może ubiegać się o nowy telefon. Oczywiście producent nie jest ideałem, jednak patrząc na tyle możliwości możemy przymknąć oko na pewne niuanse.

Huawei wsparcie techniczne / fot.consumer.huawei.com

Całodobowa infolinia dostępna pod numerem 800 811 110 jest bezpłatna. Dzięki temu możemy nie tylko uzyskać wsparcie techniczne w zakresie informacji, ale równie szybko wysłać swój telefon Huawei lub Honor do serwisu. Warto dodać, że hot online nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy. A co Wy sądzicie o takim wsparciu technicznym, dostępnym nawet w nocy?