Producenci wkraczający do świata sprzedaży zawsze mają pełne ręce roboty. Oprócz przygotowania całej logistyki nie można zapomnieć o wsparciu serwisowym. Dokładnie takim samym działaniem kierowała się firma Doogee, która w lipcu 2018 roku oficjalnie zaczęła sprzedawać swoje produkty w Polsce. Za wsparcie serwisowe tej firmy odpowiadać będzie serwis SBE, który pochwalił się świeżo upieczoną autoryzacją napraw smartfonów Doogee.

 

SBE to serwis, którego z pewnością nie można pomijać w branży napraw telefonów. Firma polsko – francuska oferuje wiele usług serwisowych, nie tylko dla Doogee. Każdy klient marki Philips (telefony), Huawei, Apple może skorzystać z tego serwisu. W przypadku telefonów Doogee wystarczy, że wejdziemy na stronę producenta i wypełnimy prosty formularz podając nasze dane, adres do odsyłki urządzenia oraz oczywiście imei wraz z opisem usterki, a specjalnie przygotowany formularz umożliwi nam wygenerowanie listu bezpośrednio do samego serwisu korzystającego z usług logistycznych UPS.

Formularz naprawy w serwisie SBE

Tak prosta obsługa zwana inaczej „Door to door” zapewni nam szybkie dostarczenie urządzenia. Czy naprawa będzie przebiegać szybko? Tego dowiecie się korzystając z serwisu SBE zwanego dawniej Sacel Polska. Warto zaznaczyć, że SBE naprawia urządzenia tylko i wyłącznie z dystrybucji polskiej kupionych poprzez stronę producenta lub w sklepach, gdzie taka dystrybucja jest sprzedawana. Sądzimy, że już teraz będziecie wiedzieć, że smartfony Doogee naprawiane są w Autoryzowany Centrum Serwisowym SBE w Polsce, a dokładnie w Piasecznie.

Źródło: SBE